NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Vestuvės Vestuvių organizavimas

Vestuvių organizavimas

Kada pradėti planuoti vestuves?

El.paštas Spausdinti PDF

palanavimas pagrindine

Po išgirsto atsakymo „TAIP“ į klausimą „Ar tekėsi už manęs“, po užplūdusių laimės ir euforijos jausmų, laikas pradėti planuoti vestuves. Prieš kiek laiko pradėti planuoti vestuves priklauso nuo to kokio dydžio planuojate vestuves, kokiu metų laiku jos vyks ir žinoma nuo sužadėtinių norų.

Kvietimai į vestuves – kaip išsirinkti?

El.paštas Spausdinti PDF

pakvietimai 9

Kai jau išsirinkote ir užsakėte vietą kur švęsite vestuves, apsisprendėte kokio stiliaus, kokios spalvos vyraus Jūsų vestuvėse, laikas pradėti galvoti kaip turėtų atrodyti Jūsų vestuviniai kvietimai. Šiais laikas pakvietimus gaminančių įmonių tikrai nemažai: tai gali būti ir masinę gamyba užsiimančios įmonės, tiek ir rankų darbo atvirukus siūlančios įmonės. Bet kaip gi išsirinkti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius kvietimus, kad tai ne tik būtų gražu net tik Jums, bet ir teigiamai nuteiktų Jūsų svečius.

Kur galima sutaupyti, o kur ne?

El.paštas Spausdinti PDF

Kur galima sutaupyti? Pradėsim iš eilės.

kaip sutaupyti vestuvese

Nuotaka.

1 įmanoma sutaupyt papuošalams ( nepirkt piršrtinių ir gėlių šukuosenai).

2. Manikiūrą ir makiažą pasidaryti namuose pačiai.

Foto ir video.

Paprašykite draugų, kad jus nufilmuotų ir padarytų nuotraukų. Sutaupysite ant operatoriaus ir fotografo. Santuokų rūmuose. Užsisakykite standartines nuotraukas ir trumpametražį filmuką santuokų rūmuose. Taip pat muziką. Atminčiai turėsite kai ką profesionalaus. Dideles nuotraukas ant sienų arba rėmeliuose daryt nebūtina.

Banketas.

Galima pasieškoti salės kur bus leidžiama turėti savo produktus. Meniu vienam asmeniui, šiuo atveju, bus daug pigesnis. Dar galite sutaupyti salės puošimui.

kaip sutaupyti vestuvese

Puoškite salę patys ir pasistengus bus ne ką prasčiau už profesionalus. Paprašykite liudininkų arba kurio nors giminaičio, kad buūtų vestuviu vedančiuoju ir periodiškai keistų muziką. Bus mažiau išlaidų muzikai ir vedėjui. Juk čia galima gerokai sutaupyti.