NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Vestuvės Vestuvių dekoravimas

Vestuvių dekoravimas

Macarons - Jūsų vestuvių šventės akcentas

El.paštas Spausdinti PDF

pagrindine

Jeigu norite savo vestuvių šventei priduoti truputi prancūziškos atmosferos, macarons - puikus pasirinkimas. Šiuos migdolinius sausainiukus jau pamėgo daugelis porų. šie rafinuoti ir elegantiški sausainiukai žavi skonių įvairove ir didele spalvų gama. Dalinamės su Jumis idėjomis kaip galima pateikti macarons Jūsų svečiams.

2014 metais madingos vestuvių spalvos

El.paštas Spausdinti PDF

Spalvų deriniai, kurie padės jums išsirinkti kaip norėtumėte papuošti savo vestuvių šventę. Pasisemkite įkvėpimo iš šių karštų atspalvių!

spalvos 1

Vestuviniai atvirukai ir pakvietimai.

El.paštas Spausdinti PDF

vestuvinis pakvietimas individualusVestuviniai atvirukai ir pakvietimai. Santuoka- nuostabus dalykas kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tačiau, pasineriant į kruopštų organizavimą nederėtų pamiršti vestuvinių pakvietimų, kuriuose atsispindėtų visa informacija apie Jūsų šventę. Tokiu atveju galėsite nesijaudinti dėl to, kad kažkuris svečias kai ką pamirš ar supainios.

Profesionalūs dizaineriai parūpins Jums tokius kvietimus kokių tik geis Jūsų širdis. Mes linkime, kad visi Jūsų svečiai, žiūrėdami į pakvietimus, su nekantrumu lauktų dienos, kai įvyks Jūsų santuoka.

Renkantis atvirukus- jums bus pasiūlytas platus paslaugų pasirinkimas, susijusių su vestuviniais atvirukais, taip pat įvairaus dizaino popieriaus bei spalvų paletė. Specialisto užduotis- padaryti tokius vestuvinius kvietimus , kad tai būtų svarbiausia dovana Jūsų nusimatančios santuokos proga, džiugintų Jus ir paliktų aistringus prisiminimus ilgiems metams.

Specialistų padaryti Vestuviniai kvietimai , tik papildys jūsų šventę, suteiks spalvingumo ir pabrėš šventės svarbą. Gyvenime yra momentų, kai viskas turi būti nepriekaištinga. Vienas iš jų tai santuoka. Graži romantiška šventė, kuri turi įsiminti visam gyvenimui. Todėl dėmesingai turi būti atliekami visi darbai. Kvietimai nėra tik vizitinė kortelė, tai pokylio įvaizdis.

Vestuvėm tinka meilės atvirukai, šviesių tonu. Gali būt pavaizduoti jaunieji, gėlių puokštės ar vestuviniai žiedai. Ranka rašytas tekstas kvietime atrodys įdomiau. Šiuos kvietimus svečiai ilgai ir kruopščiai saugos atminimui apie Jūsų vestuvių šventę. Svarbi vestuvių organizavimo dalis yra svečio vieta prie stalo.

pakvietimai vestuvemsKad viskas vyktų sklandžiai tam atvejui galima užsakyti vestuvinius svečių atvirukus. O savo palinkėjimus jauniesiems, svečiai galės rašyti į palinkėjimų knygą. Vestuviniai kvietimai- vienas svarbiausių pokylio elementų. Ekskliuzyviniai vardiniai vestuviniai pakvietimai ant originalaus popieriaus su dekoratyviniais elementais , pokylio dalyviams tikrai padarys įspūdį.

Kvietimų paruošimui naudojamas aukštos kokybės popierius, šilko juostos ir organza, dekoratyviniai akmenukai. Kvietimo turinys gali būt minimalus, su svarbiausia informacija. Užteks nurodyti laiką santuokų rūmuose, bažnyčioje bei atvykimą į salę. Taipogi galima nurodyt keliomis maršrutą iki restorano, bažnyčios.

Paruošiam ir išsiuntinėjam kvietimus tik tuo atveju jeigu svečius kviečiate ir į jungtuves ir į vestuvių pokylį. Priimtina yra siųsti du skirtingus kvietimus arba vieną pagrindinį, kuriame nurodytas jungtuvių laikas bei vieta, o kitas- kvietimas i vestuvių šventę, kur nurodytas adresas, laikas. Jeigu Jūs nenorite apsiimti kviečiamaisiais atvirukais, tą funkciją galite padaryti paskambine telefonu kiekvienam svečiui- pranešt džiugią žinią apie Jūsų šventę. Tai, be abejo, pats paprasčiausias būdas, tik dėja ne visada efektyvus. Tikėtina, kad kuris nors svečias pamirš datą, val. Kad tokių atvejų neatsitiktų, geriausias sprendimas būtų išsiųst kvietimus su tikslia informacija.