NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Vestuvės Vestuvės

Vestuvės

Kaip organizuoti linksmas ir įsimintinas vestuves?

El.paštas Spausdinti PDF

jūsų linksmos vestuves Štai ir liko praeityje pirmas jaudulys prieš pažintį, pažintis su busimo vyro tėvais bei draugai ir mintys apie tai, kaip ištekėti už mylimojo vyro.

Kadangi jis, jūsų mylimasis, neseniai pasipiršo ir jūs dabar aktyviai ruošiates vienam iš pačių ryškiausių ir įsimintiniausių įvykių moters gyvenime – vestuvėms. Ir štai čia kyla klausimas, kaip organizuoti vestuves taip, kad ir svečiams, ir jaunikiui su nuotaka būtų jauju vestuvėse.

Kaip organizuoti vestuves taip, kad visiems būtų linksma ir lengva? Ir iš tiesų, kaip? Kas yra svarbiau linksmybėm, o kas nelabai ir kur galima sutaupyti? Į ką renkantys reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį ir į ką nekreipt daug dėmesio?

Visų pirmą tai vestuvių vedėjas. Vestuvių pagrindas – vestuvių vedėjas. Kaip taisyklė su maistu ir gėrimais vestuvėse viskas daugiau ar mažiau normaliai. Nepamenu, kad svečiai liktų alkani arba maistas būtų neskanus, arba kad kas nors iš svečių, kuris norėjo išgerti nerastų alkoholio.

Skirtumai fotografų profesionalume taip pat nežymiai pastebimi. Kaip taisyklė, bet kuris profesionalus fotografas gana gerai fotografuoja. Ir jei būti sąžiningam 95% svečių negali atskirti nuotaka su suknele už 1 tūkstantį ar už 10 tūkstančių. O štai skirtumai vestuvių vedėjų labai pastebimi.

Organizuojant vestuves tai reikia įvertinti. Geras vestuvių vedėjas gali paversti nelabai linksmą kompaniją labai linksma, o pačias vestuves – nepamirštama švente.

jūsų linksmos vestuves

Vestuvėse geras vestuvių vedėjas tinkamai parinkęs rungtis, muziką ir t.t. gali paverst vestuves cirko pasirodymu, gerąja prasme, svečiai tai juoksis, tai rungsis, tai sirgs už savo komandą. O solidūs dėdės ir tetos, kuriems jau apie 60-70 metų, virsta vaikais, kurie norėdami išlošti balionėlį ar šokoladuką, stengiasi ir dalyvauja rungtyse kartu su visais.