NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Šv. Valentino diena Ką veikti Šv. Valentino dieną

Ką veikti Šv. Valentino dieną

El.paštas Spausdinti PDF

images

Vasario 14 dieną švenčiame Šv. Valentino diena. Tačiau dažniausiai kyla klausimas: kaip atšvęsti šią įsimylėjalių dieną?

RYTAS. Tik išaušus rytui galime nustebinti savo mylimąjį/-ąją ir įteikti pirmąją dovanėlę. Pavyzdžiui: palikti atvirutę po pagalve, įteikti pačiam arba užsakyti iš anksto, kad kurjeris pristatytų gėles ar dovaną į namus, prikabinti širdutės formos balionėlį ant durų, paruoštis pusryčius ir juos atnešti į lovą.

DIENA. Juk kiekviena šventė skirta tam, kad pabėgti nuo rūpesčių net jei šventė išpuola darbo dieną. Tačiau ir tai nėra kliūtis juk galime nustebinti pakviesdami savo mylimąjį/-ąją kartu papietauti. Jei šv. Valentino dieną turite laisvadienį galite daug ką nuveikti:

  • Smaguriavimas. Galite nuvykti į kavinę ir pasimėgauti šokolado fondiu, užsakyti šokolado šou- degustaciją, arbatos gėrimo ceremoniją.
  • Aktyvios pramogos. Galite nuvykti pajodinėti į žirgyną. O gal jus žavi haskiai, galite pasivažinėti šunų kinkiniu. Galite nuvykti pasivažinėti kartingais ar paslidinėti.
  • Atpalaiduojančios pramogos. Galite praleisti laiką vandens parke, ar pasimėgauti masažu kartu. O gal tiesiog padovanoti Jūsų mylimajam/-ąjai procedūras grožio salone: kirpimas, šukuose, manikūras, pidikiūras.
  • Romantiškas pramogos. Nuvykite į Televizijos bokšto restoraną. Užsakyti fotosesiją ir amžinkite savo meilės dieną. O gal Jums patiktų pabendrauti visiškoje tamsoje? Nuvykite ir restoraną kur galima papietauti/pavakarieniauti visiškoje tamsoje.

VAKARAS. Tai ką veiksit vakare priklauso nuo jūsų pomėgių. Galite eiti į klubą, koncertą, spektaklį, pasimėgauti naktiniu miestu.O galnorėtumėte stebėti žvaigždes? Taip galite, užsakyti kambarį viešbutyje, ar kokioj sodyboj ir pabėgti nuo kasdieniu rūpesčių. O gal tiesiog paruošti šventinę vakarienę namie, pažiūrėti seną gerą filmą ir mėgautis vienas kitų žvakių šviesoje?

Tikimės Jūsų šv. Valentino diena bus įsimintina ;)

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti