NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Naujieji Metai Paruošimas

Paruošimas

El.paštas Spausdinti PDF

straipsnio pradžia

Mediniai elementai, bambukinės servetėlės- visa tai puikiai tiks šventei. O gal būt jūs turite indus su arklio atvaizdu, o gal ir žaislinį arkliuką- supynę? Drąsiai neškite viską į patalpą kur švęsite. Ir galiausiai svarbiausias dalykas: kaip puošti Kalėdų eglę?

stalas naujuju proga

Pats paprasčiausias pasiūlymas papuošti ją mėlynais ir žaliais žaisliukais, pridėti kreminių arba sidabrinių blizgučių. O jeigu dar turite maža arkliuko figūrėlę, tai metų globotojas bus dėmesio centre. Tokias figūrėles galima pasidaryti pačiam iš sūrios tešlos ir kartu su šeima nuspalvinti. Tokie užsiėmimai padės jum pajausti artėjančių švenčiu džiaugsmą ir bus smagus atsiminimas.

Paruoškite atvirukus savo namiškiams, naudokite 2014 metų spalvas ir simbolius. Parašykite kiekvienam juokingą palinkėjimą ir užkabinkite ant eglutės. Kambarius puoškite mėlynos ir žalios spalvos girliandomis. Tai teigiamai paveiks Mėlynąjį medinį arklį.

naujieji metai stalas

Nepamirškite kaspinų ir blizgučių. Kambariniai augalai gali būt papuošti būtent tokią šventinę atributiką. Kiekvienas kambarys jūsų namuose turi būt pasiruošęs sutikti naujuosius metus. Ant stalo statykite džiovintų gelių puokštę su šiaudais arba mažytę eglutę, kurią galima pasigaminti origami būdu. Nepamirškite virtuvės- čia galite pasigaminti patys- virtuvinę pirštinę su 2014 metų simboliu. Tai pagyvins virtuvę , o ir pirštinė jums liks tarnauti visus metus.

Pagaminkite valgomą medį, kurio gamybos procese dalyvaus visi namiškiai. Tinkamiausi naujametiniai papuošimai gali būti jūsų paruošti meduoliniai arkliukai, varpeliai ir eglutės. Mielą ir šiltą žaisliuką atstos iš vilnos veltas arkliukas. Vėlimo metu sugalvojus norą ir paprašius Mėlynojo arklio, kad jis išsipildytų- taip ir bus.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti