NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Naujieji Metai Kaip sutikti 2014 metus?

Kaip sutikti 2014 metus?

El.paštas Spausdinti PDF

Kaip sutikti 2014 metus? Artėjančius 2014 metus globos Mėlynasis medinis arklys. Ką tai reiškia ir kas mum gręsią? Arklys- aikštingas, išdidus gyvūnas.

Taigi ir ateinantys metai bus nevienareikšmiški. Laukia nepaprasti ir įdomūs metai. Karjeros pakilimas, neįtikėtini likimo posūkiai, viso to ateinančiuose metuose bus daugiau negu daug. Tačiau jie reikalau susikaupimo ir darbo: darbingas arklys nepalaimins tinginių. Visiškai savo valdžią arklys ims praėjus mėnesiui po naujųjų metų, tai yra sausio 31 dieną 2014 metų. Jos globojimas tęsis iki 2015 metų vasario 18 dienos.

kaip sutikti naujus metus

Kadangi šių metų palydovu bus liūto horoskopo ženklas, tai metai nusimato kupini įvykių, permainų, netikėtumų. Ryšium su tuo, kad likimui palankų šansų ateinančiuose metuose bus daug, vertėtų būt atsidavus pasauliui ir bet kurią minutę čiupt sėkmę už uodegos.

Kaip pasitikti naujuosius 2014 metus? Atsakymas- įsikūnijus į arklį. Arklys labai mėgsta žmonių susibūrimus ir bendravimą, dėl to pasitikt 2014 metus patartina kartų su didele ir triukšminga kompanija.

fejervergai naujusu proga

Gerai būtu dalį dienos skirti kuriam tai viešam renginiui, apsilankyti teatre, kine ar klube. Jeigu jūsų šventė nusimato tik namuose, galima susikviesti draugus ir gimines po vienu stogu ir visiem kartu nueiti į miesto šventę- centrinėje aikštėje. O ten jau ir pašėlti. Kaukių balius, fejerverkai, garsi muzika , linksmi šokiai ir linksmybės- štai puikus planas naujametinei nakčiai. Minėkite anekdotus ir juokitės iki soties ( neveltui juk sakoma „žvengia kaip arklys“).

Juokas pasitinkant 2014-uosius tiesiog būtinas. Kaip pasipuošti namus? Mėlyna ar žalia- gamtos spalva. Ateinančių metų simboliai- pasaga ir varpeliai, tai ir būtų mintis pasikabinti pasagą virš durų, juk pasaga saugo namus. Idėjas namų puošybai pasako stichijos, lydinčios Mėlynąjį Arklį, pavadinimas.

straipsnio pratęsimas

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti