NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Naujieji Metai Ką dovanoti Arklio metais?

Ką dovanoti Arklio metais?

El.paštas Spausdinti PDF

2014 metų sausio 31 dieną pagal rytų kalendorių , ateina mėlynojo medinio arklio metai. Kai kurie astrologai linke sakyti, kad tai Žaliojo arklio metai.

arklio metai dovana

Šie metai bus kupini dinamiškumo ir atkaklumo,vyraus liepsnojančios aistros ir atsargumo derinys. Arklio metai atitinka šias spalvas- žalią ir mėlyną (žydrą). Stichija- medis, kuriam būdingos šios savybės: praktiškumas, nesaikingumas, įsiplieskimas.

Dovanos. Renkantis dovanas atkreipkite dėmesį į tai kad žmonės yra prietaringi senolės išminčiai ir tokio dovanos kaip peilis- galėtu reikšti išsiskyrimą. Tokia negatyvią reakciją gali sukelti ir laikrodis dovanų.

Taip pat yra sakoma, kad šalikas gautas dovanų- išsiskyrimo ženklas, tačiau žmonės mano, kad tik savo rankomis mėgstas šalikas gali turėti tokią reikšmę. Skarelę dovanoti taip negeras prietas- atsisveikinimas. Pabrėšiu svarbų dalyką, kad rinkinukai iš 4 arba 13 dalių - blogas skaičius. Ginčytinas pasirinkimas asmens higienos priemonės, kadangi žmogus gali manyti, jog jūs abejojate dėl jo švaros.

arklio metai dovana 2014

Geriausiai būtų rinktis dovanas su arklio atvaizdu. Gali būti statulėlės, vazos at indai su arklio tematika. Kadangi metai medinio arklio- puikus variantas gali būti nykštukinis medelis. Tačiau prieš tai įsitikinkite, ar žmogus, kuriam dovanosite medelį, mėgsta augalus, nes tokia dovana reikli žmogaus priežiūrai.

Žmonės gimusiem arklio metais geriau dovanoti tokias dovanas, kurios padėtų spręsti problemas. Tai galėtų būti , pavyzdžiui, bilietai į kitą šalį, kurią jis senai nori aplankyti arba jam reikia ten nuvykti dėl susiklosčiusių aplinkybių. Dovanos neturėtų būti brangios, kad žmogus nepasijaustų nepatogiai.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti