NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Naujieji Metai

Naujieji metai

Paruošimas

El.paštas Spausdinti PDF

straipsnio pradžia

Mediniai elementai, bambukinės servetėlės- visa tai puikiai tiks šventei. O gal būt jūs turite indus su arklio atvaizdu, o gal ir žaislinį arkliuką- supynę? Drąsiai neškite viską į patalpą kur švęsite. Ir galiausiai svarbiausias dalykas: kaip puošti Kalėdų eglę?

stalas naujuju proga

Pats paprasčiausias pasiūlymas papuošti ją mėlynais ir žaliais žaisliukais, pridėti kreminių arba sidabrinių blizgučių. O jeigu dar turite maža arkliuko figūrėlę, tai metų globotojas bus dėmesio centre. Tokias figūrėles galima pasidaryti pačiam iš sūrios tešlos ir kartu su šeima nuspalvinti. Tokie užsiėmimai padės jum pajausti artėjančių švenčiu džiaugsmą ir bus smagus atsiminimas.

Paruoškite atvirukus savo namiškiams, naudokite 2014 metų spalvas ir simbolius. Parašykite kiekvienam juokingą palinkėjimą ir užkabinkite ant eglutės. Kambarius puoškite mėlynos ir žalios spalvos girliandomis. Tai teigiamai paveiks Mėlynąjį medinį arklį.

Kaip sutikti 2014 metus?

El.paštas Spausdinti PDF

Kaip sutikti 2014 metus? Artėjančius 2014 metus globos Mėlynasis medinis arklys. Ką tai reiškia ir kas mum gręsią? Arklys- aikštingas, išdidus gyvūnas.

Taigi ir ateinantys metai bus nevienareikšmiški. Laukia nepaprasti ir įdomūs metai. Karjeros pakilimas, neįtikėtini likimo posūkiai, viso to ateinančiuose metuose bus daugiau negu daug. Tačiau jie reikalau susikaupimo ir darbo: darbingas arklys nepalaimins tinginių. Visiškai savo valdžią arklys ims praėjus mėnesiui po naujųjų metų, tai yra sausio 31 dieną 2014 metų. Jos globojimas tęsis iki 2015 metų vasario 18 dienos.

kaip sutikti naujus metus

Kadangi šių metų palydovu bus liūto horoskopo ženklas, tai metai nusimato kupini įvykių, permainų, netikėtumų. Ryšium su tuo, kad likimui palankų šansų ateinančiuose metuose bus daug, vertėtų būt atsidavus pasauliui ir bet kurią minutę čiupt sėkmę už uodegos.

Kaip pasitikti naujuosius 2014 metus? Atsakymas- įsikūnijus į arklį. Arklys labai mėgsta žmonių susibūrimus ir bendravimą, dėl to pasitikt 2014 metus patartina kartų su didele ir triukšminga kompanija.

Kaip Naujus metus švenčia kitose šalyse?

El.paštas Spausdinti PDF

Kaip Naujus metus švenčia kitose šalyse? Nauji metai – tarptautinė šventė, bet kiekviena šalis švenčia savotiškai.

naujieji metai kitur

Italai pro namų langus meta senus lygintuvus ir kėdes, Panamoje stengiamasi kuo daugiau triukšmauti, dėl to yra jungiamos sirenos, švilpiama ir klykiama.

Ekvadoriečiai didelį dėmesį skiria apatiniam trikotažui, pasak jų- tai neša sėkmę ir pinigus.

Bulgarijoje- išjungia šviesą, nes pirmosios Naujųjų metų minutės- šventinių bučinių metas. Japonijoje vietoj 12 dūžių, 108 kartus mušami varpai, o svarbiausiu atributu yra šakės, mat jomis grėbiama laimė.

Švedijoje prieš naujus metus vaikai išrenka šviesos karalienę Liuciją. Ja puošia balta suknele, o ant galvos deda karūną su degančiom žvakėm. Liucija neša vaikam dovanas o gyvūnam gerybių: katei – grietinėlės, šuniui- cukrinį kaulą, asilui- morkų. Šventinį vakarą visur dega šviesos.

Ką dovanoti Arklio metais?

El.paštas Spausdinti PDF

2014 metų sausio 31 dieną pagal rytų kalendorių , ateina mėlynojo medinio arklio metai. Kai kurie astrologai linke sakyti, kad tai Žaliojo arklio metai.

arklio metai dovana

Šie metai bus kupini dinamiškumo ir atkaklumo,vyraus liepsnojančios aistros ir atsargumo derinys. Arklio metai atitinka šias spalvas- žalią ir mėlyną (žydrą). Stichija- medis, kuriam būdingos šios savybės: praktiškumas, nesaikingumas, įsiplieskimas.

Naujieji 2014 metai

El.paštas Spausdinti PDF

Vyrams, pasitinkant šiuos metus, nereikės nei kostiumo, nei smokingo: riterio-užkariautojo įvaizdį galima susikurti kitaip. Nors elegantiško įvaizdžio detale gali būti būtent smokingas. Tačiau jei pasirinktumėte švarką ir kaklaraištį, nereikėtų atrodyti oficialiai. Na, o jeigu nusimato kaukių balius- galima rinktis kaubojaus kaukę.

naujieji metai 2014

Kokios vaišės turėtų būti ant stalo sutinkant 2014-uosius ? arklys- žoleėdis gyvūnas. Tad stalą nukraukite gausiai ir įvairiom vaišėm, kad visiem užtektų. Tradicinis salotų likučių suvalgymas sausio 1,2 ,o gal net 3 – aktualu kaip niekad.