NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Krikštynos Netradicinės, bet malonios dovanos.

Netradicinės, bet malonios dovanos.

El.paštas Spausdinti PDF

Netradicinės, bet malonios dovanos. Nepaisant tradicijų, dovanos pasirinkimo galimybes žymiai platesnės. Iš pradžių vertėtų apsispręsti- kokią dovaną norite dovanoti: ar tokią , kurios jam prireiks tik paaugus, ar tokią, kurios jam reikės rytoj? Dažniausiai krikštatėviai tariasi su vaiko tėvais, kad dovana tenkintų tiek vaiką tiek tėvus. Tuo pačiu jus išvengsite tokio nesusipratimo, kaip drabužių dydžio neatitikimas.

dovana nuo krikšto tėvu

Tinkamiausiomis dovanomis esą laikomos vaiko mąstymą lavinantys žaislai, kostiumėliai, patalynės komplektai, vaikštynės ir visa kita kas ganėtinai ilgai bus reikalinga ir naudinga vaikui. Artimieji prie viso šito gali dovanoti higienos ir kosmetines prekes, kadangi jie gali žinoti ko reikia galbūt ne tik ateičiai, bet ir šiuo momentu.

Dažnai svarstoma dėl piniginės dovanos. Savo noru, nepasitarus su krikštijamo kūdikio tėvais, tokių dovanų vienareikšmiškai dovanoti nevertėtų. Jeigu tėvai patys paprašo dovanoti pinigines dovanas, vertėtų su tuo sutikti. Gal būt tėvai žino tiksliai ko reikia vaikui ir turi išsirinkę atitinkamus daiktus. Sutikti ar ne su su tokiu tėvų prašymu- kiekvieno asmeninis reikalas.

Tačiau, jei visgi apsisprendėte dovanoti pinigus, neapsiribokite tuo, ir atminimui atneškite kokį niekuti vaikui, tai gali būti žaisliukas. Pinigai bus išleisti- o atminimas liks. Juk krikštynos- vieną kartą gyvenime.

Tikimės, kad dabar klausimas dėl krikštynų dovanos jau ne be tokia didelė problema. Ir nesvarbu kokią dovaną ketinate dovanoti , svarbu daryti tai širdingai, švaria sąžine, su gerumu ir meile mažyliui.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti