NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Krikštynos

Krikštynos

Krikštynų šventės planavimas

El.paštas Spausdinti PDF

images 1

Nusprendus krikštyti savo vaiką, tėvams visada kyla daug klausimų: nuo ko pradėti? ką daryti, kad šventė būtų įsimintina? kaip nieko nepamiršti? ir pan. Jeigu žinosite esminius dalykus, susidarysi krikštynų dienos planą, galėsi būti tikri, kad nieko nepamiršite ir Jūsų šventės netemdys paskutinės minutės chaosas.

Berniuko krikštynų stalo dekoravimas

El.paštas Spausdinti PDF

Planuojate sūnelio krikštynas, bet nežinote kaip papuošti stalą?

Pateikiame Jums keletą idėjų.

bk6

Mergaitės krikštynų stalo dekoravimas

El.paštas Spausdinti PDF

Planuojate dukrytės krikštynas, bet nežinote kaip papuošti stalą?

Pateikiame Jums keletą idėjų.

mk

Netradicinės, bet malonios dovanos.

El.paštas Spausdinti PDF

Netradicinės, bet malonios dovanos. Nepaisant tradicijų, dovanos pasirinkimo galimybes žymiai platesnės. Iš pradžių vertėtų apsispręsti- kokią dovaną norite dovanoti: ar tokią , kurios jam prireiks tik paaugus, ar tokią, kurios jam reikės rytoj? Dažniausiai krikštatėviai tariasi su vaiko tėvais, kad dovana tenkintų tiek vaiką tiek tėvus. Tuo pačiu jus išvengsite tokio nesusipratimo, kaip drabužių dydžio neatitikimas.

dovana nuo krikšto tėvu

Tinkamiausiomis dovanomis esą laikomos vaiko mąstymą lavinantys žaislai, kostiumėliai, patalynės komplektai, vaikštynės ir visa kita kas ganėtinai ilgai bus reikalinga ir naudinga vaikui. Artimieji prie viso šito gali dovanoti higienos ir kosmetines prekes, kadangi jie gali žinoti ko reikia galbūt ne tik ateičiai, bet ir šiuo momentu.

Krikštynos

El.paštas Spausdinti PDF

Krikštynų dovanos- Krikšto sakramentas. Kūdikio krikštynos- vienas svarbiausių ir atsakingiausių ceremonijų vaiko ir tėvų gyvenime. Naujagimiui krikštynos- tai įstojimas į dvasinį pasaulį, prisilietimas prie Dievo.

vaiko krikštynos

Nuo šios dienos ji saugos užmautas kryžiukas, kurį saugos priglaudęs prie širdies, kaip pravoslavų tikėjimo simbolį. Ruošiantis tapti krikštatėviais svarbu atsižvelgti į tai , kad prisiimat atsakomybę visam gyvenimui. Dvasinis auklėjimas, rūpestis ir pagalba taps būtinybe krikštatėviams.

Svarbu žinoti, kaip elgtis krikštynų metu, ir , be abejo, įteikti dovanas tiek kūdikiui tiek jo tėvams. O svarbiausia, reikia atminti, jog tai ne eilinė šventė. Vaiko krikštas tai rimtas įvykis , kuris dovanos džiaugsmą ir gerą nuotaiką.

Ruošiantis į krikštynų ceremonija svarbu nepamiršti ne tik dovanos, bet ypatingo dvasinio pasiruošimo , kuris kartu su dovana būtinai bus perduotas artimam žmogui.