NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Kovo 8 Ką dovanoti mylimajai merginai, žmonai kovo 8-ąją

Ką dovanoti mylimajai merginai, žmonai kovo 8-ąją

Pastebėta, kad moterys aktyviau už vyrus sveikina vieni kitus su šia švente. Ką dovanoti mylimajai (merginai, žmonai) kovo 8-ąją (šias dovanų mylimosioms idėjas galima naudoti ne tik kovo 8-ąją!)

Ką dovanoti mylimajai (merginai, žmonai) kovo 8-ąją

1. Gėlės ir saldainiai. Įsiminkite, kaip „Tėve mūsų“: be gėlių kovo 8-oji – ne kovo 8-oji! Be gėlių galite apsieiti per Naujųjų metų šventę (geriau dovanoti ne gėles, o vaisius – pavyzdžiui, mandarinus), bet Moterų dieną kovo 8-ąją be gėlių geriau nesirodyti! Nebūtina dovanoti brangią rožių puokštę - kovo 8-ąją labai tiks pavasarinių gėlių puokštė. O saldainius, tortus ir šokoladą reikia dovanoti, tik jei Jūsų mylimoji nesilaiko pavasarinės dietos)))

2. Vakarienė. Pakvieskite mylimąją romantiškos vakarienės į restoraną arba paruoškite vakarienę namie. Jei nemokate gaminti — užsakykite paruoštą vakarienę iš restorano namo, bet stalą padenkite patys. Ir nepamirškyte po vakarienės išplauti indų!

3. Mielas raštelis. Moteriai visada malonu rasti raštelį: „Geros dienos, tau viskas pasiseks!“, „Vakare susitiksime, nieko neplanuok!“, „Tu – mano mylimiausias stebuklas!“, „Su švente, brangioji!“ ir t.t. Vienas reikalas — pasakyti tai žodžiu, o kitas — parašyti tai ant gražaus atviruko ir palikti matomoje vietoje. Tik būtinai papildykite raštelį kokią nors dovanėle!

kovo 8 dovana suvenyras m

4. Kavos rinkinys, kavos virimo aparatas, puodukai, servizas. Mielas indų rinkinys (bet būtent su akcentų į estetinį grožį, o ne į praktiškumą) visada bus gera dovana kovo 8-osios progą.

5. Dėklas arba ilgai lauktas išmanusis. Padovanokite savo žmonai (merginai) kovo 8-osios progą tai ko Ji seniai norėjo – naują išmanųjį telefoną, o jei toks jau yra tai gražų dėklą jam.

6. Kosmetika, aromatinių žvakių rinkinys arba rinkinys voniai, kvepalai ir t.t. Tokios dovanos priskiriamos prie „budinčiųjų“ ir dovanojamos tuo atveju, jei visai nesigauna sugalvoti kažką kito. Parduotuvėse visada galima rasti gražius žvakių rinkinius, eterinius aliejus, druskas arba putas voniai. Stenkitės nedovanoti dekoratyvinės kosmetikos ir kvepalus, nežinodami kas patinka tai, kam skirta dovana. Ir jokiu būdu nedovanokite gydomosios kosmetikos. Įsivaizduokite Jūsų mylimosios veido išraišką, jei Jūs kovo 8-ąją įteiksite liekninantį gelį arba kremą nuo spuogų!

7. Papuošalai, dėžutė papuošalams, rankų darbo dirbiniai. Rankų darbo stilingas gražus daikčiukas, visada pamalonins moters širdį. Na o deimantai laikomi geriausiais moterų draugais.

8. Erotiniai apatiniai. Šią dovaną kovo 8-osios progą galima dovanoti tik esant rimtiems santykiams. Jei draugaujate neseniai, tai geriau nerizikuoti su tokia dovana – mažai ką gali pagalvoti apie Jus.

kovo8 gėlės dovana

9. Šmaikštūs marškinėliai, palaidinė, rankinukas. Moterys mėgsta naujus daiktus – tai faktas. Padovanokite mylimajai kovo 8-osios progą marškinėlius, skarelę. Viską galima rasti bet kurioje internetinėje parduotuvėje ir užsisakyti su pristatymu. Tik užsisakykite iš anksto ir tik tuos daiktus, kurių didžius Jūs žinote ar kurių nereikia matuotis (skarelė, rankinukas).

10. Bilietas į kiną, skrydis oro balionų, kelionė. Žmonės greitai ir neišvengiamai apauga įvairiausiais daiktais. Daiktai nustoja džiuginti žmones. O štai ryškūs įspūdžiai ir prisiminimai iš neįprastos kelionės arba nuotykių liks atmintyje ilgam. Padovanokite savo mylimajai romantinį pasivaikščiojimą, kelionę – kažką neįsivaizduojamai romantišką!

Na ir žinoma, geriausia dovana Jūsų mylimajai kovo 8-osios progą bus Jūsų blaivumas išvakarėse ir pačią Moters dieną :) Kovo 8-ąją susilaikykite patys ir leiskite bokalu daugiau išgerti moteriai, juk vėliau galėsite visas likusias 364 metų dienas jai tai „priminti“ )))

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti