NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Kitos šventės Motinos diena. Ką dovanoti?

Motinos diena. Ką dovanoti?

El.paštas Spausdinti PDF

motinos diena

Motinos diena – dar viena nuostabi šventė, kai savo mamas galime apsupti dėmesiu ir rūpinimusi. Šią proga padovanota dovanėlę nudžiugins mamos širdelę ir pakels nuotaiką. Per šią šventę nebūtina dovanoti brangias dovanas, užtenka tiesiog parodyti dėmesį ir padovanoti gėles ar mažą dovanėlę pagamintą savomis rankomis.

Kokias gėles padovanoti mamai?

Jeigu Jūsų mama turit savo mėgstamą gėlę, tai būtinai ją ir padovanokite. Tačiau jeigu Jūsų mama neturi pamėgtos gėlės, tuomet geriausia dovanoti, tokias gėlės,kurios ilgai nevystų. Keletą dienų stovės ir nenuvys rožės, chrizantemos, lelijos, ramunėlės, gvazdikai, georginai. Jeigu Jūsų mama mėgsta kambarines gėles, galite padovanoti vazoninę gėlę, kurios ji dar neturi. Nebūtina dovanoti gyvas gėles, galite padovanoti krepšelį su šokoladinėmis gėlėmis.

Kokią dovaną išrinkti?

Dovanų kuponas. Išrinkite dovanų kuponą pagal Jūsų mamos pomėgius. Tai gali būti dovanų kuponas į masažą, grožio procedūras, spektaklį, jogos užsiėmimus ir pan.

Pagalba namuose. Skirkite šią dieną mamai. Padėkite susitvarkyti, paruošti valgyti, apsipirkti parduotuvėje ir pan.

Rankų darbo dovana. Mamai nėra geresnės dovanos, nei padarytos vaiko rankomis. Tai gali būti nuotraukų rėmelis, numegztas šalikas, padaryti auskariukai, iškepti sausainiukai ir pan.

Receptų knyga. Jūsų mama mėgsta gaminti ir turi daugybę receptų? Surinkite visus receptus ir suriškite kaip knygą.

Dovanų krepšys. Sukurkite dovanų krepšį su įvairiais vaisiais, saldumynais, gėrimais.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti