NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Išleistuvės Išleistuvių vakaras: ką padovanoti mokytojui?

Išleistuvių vakaras: ką padovanoti mokytojui?

El.paštas Spausdinti PDF

Apie originalias ir banalias dovanas klasės auklėtojui išleistuvių proga. Daugelis mokytojų iš anksto daro užsakymą tėvams, kuriems atkrenta pasirinkimo rūpestis ir lieka tik galvos skausmas – kaip surinkti iš visų pinigus, kad jų užtektų viskam! Bet, kaip taisyklė, mus moko paprasti žmonės, kuriems nesvetima viskas kas žmogiška.

Jie irgi nori malonių netradicinių dovanų! Dovanų biudžetas paprastai limituotas kaip ir valstybės. Taigi pamėginsime netgi kai kurias „įprastas“ dovanas įteikti originaliai!

Nuotrauka atminčiai. Įprastai klasės auklėtojui dovanoja išleistuvių fotoalbumą – ir čia baigiasi kūrybingumas, o dar geriau didelę foto-delionę – tegul paskui kabinete grožisi. Bet nuotraukos turi būti aukštos kokybės! Geriau visiems nueiti į fotosaloną iš anksto pasirinkus koncepciją.

Dažnai nežinai, ko reikia buityje arba ko reikia mokytojui. Tada į pagalbą ateina dovanų čekiai. Gana patogus daiktas! Mokytojui tiesiog reikės ateiti į parduotuvę ir išsirinkti tai kas būtina.

Kelionė į poilsio namus arba sanatoriją. Kodėl nesurengti mylimam mokytojui tikrų vasaros atostogų?

Knyga – geriausia dovana, o ypač mokytojui. Dabar knygos – malonumas ne iš pigiųjų, deja. Spalvinga enciklopedija su vaizdinėmis priemonėmis – tai ko gali prireikti mokytojui tolimesniame darbe.Dar kaip variantas: knygyno dovanų čekis. Mokytojai mokslo metų pabaigoje perka metodinę literatūrą, tam reikia nemažai pinigų. Dovanų čekis tam tiks geriausiai.

dovana mokytojui geles

Na ir, žinoma, nepamirštame gėlių puokštės. Tai viena universaliausia ir tuo pačiu geriausia dovana.

Fotoalbumas atminčiai. Ten galima sutalpinti ne tik nuotraukas, bet ir linkėjimus, eilėraščius, rašinių ir raštelių fragmentus...

Aukso gaminys. Tokia dovana išliks atminčiai visam gyvenimui. Tai gali būti pakabukas arba kuklus žiedas. Papuošalų su akmenimis nepatariama dovanoti. Šia reikia žinoti, kokius akmenis mėgsta žmogus, juk galima ir apsirikti. Skoniai visų skirtingi.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti