NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Išleistuvės Kaip teisingai švęsti išleistuvės

Kaip teisingai švęsti išleistuvės

El.paštas Spausdinti PDF

Kiekvieno jaunuolio besimokančio mokykloje laukia išleistuvės. Vidurinėje mokykloje jos būna po 12 klasių.

  • Ar verta jo bijoti?
  • Kaip apsirengti?
  • Kam jų išvys reikia?
  • Ką daryti po to?

Patarimai išleistuvininkams.

Kaip rengtis? Pradėkime nuo to, kad išleistuvės – tai šventė ir rengtis reikia padoriai. Rūbai priklauso nuo to, ką ruošiatės ten veikti: būti pokylio karaliene ar prisigerti tualete kol niekas nemato, o vėliau nakvoti pas draugus, ar... apsieikime be „ar“, kiekvienas turi savo tikslą. Visgi neverta taupyti pinigų patraukliems rūbams. Jei mokotės šiuolaikinėje mokykloje, apsirenkite griežčiau, naudokite kontrastingas spalvas, kitaip renkitės daugmaž laisvai.

išleistuves

Tegul Jus įsimins geros išvaizdos, juk su daugeliu klasiokų ir mokytojų daugiau nesusitiksite. Pasiklausinėkite ankstesnių metų išleistuvininkų ir, žinoma, tėvais. Net jeigu jiems nesuprasti Jūsų mados, papildomas patarimas bus neprošal.

Ką veikti po to? Jei kyla šis klausimas, tai akivaizdu, kad nemokate linksmintis! Dauguma išleistuvių, pasak jų dalyvių, būna gana liūdni ir neįdomūs. Tokiam atvejui reikia pasirūpinti pratęsimu. Yra begalė galimybių. Labiausiai paplitę pirtys, sodybos, išvykos į jūrą ar naktinį miestą. Šiuos renginius reikia planuoti iš anksto ir rinkti žmones. Daug norinčiųjų iškart neatsiras, bet neverta nuleisti rankų, juk išleistuvių oficialios dalies metu, dalis draugų būtinai persigalvos.

Neverta jaudintis dėl tėvų. Jie turi išleisti „nors vienam kartui“.

Ko bijoti? Bijoti galima visko. Būtinai kas nors prisigers ir sumuš Jus iki sąmonės praradimo! Žinoma, tokių nesąmonių bijoti neverta, nebent prisidirbsite sau nemalonumų patys.

Praleiskite šią šventę savo malonumui, bet su pagarba kitiems.

Patarimai tėvams. Paprasčiausi patarimai tėvams, kurie kartais ignoruojami:

  1. Nereikia puošti savo vaiko, kaip lėlę, jeigu jis tam prieštarauja. Jam bus nepatogu dalyvauti paskutinėje mokyklos šventėje taip apsirengus.
  2. Reikia švelniau reaguoti į visas staigmenas. Tokiu atveju vaikas pats supras savo klaidą
  3. Jeigu Jūs juo/ja nors truputi pasitikite, tai leiskite į leiskite į „neoficialią“ išleistuvių dalį, net jei nerimas plėšo širdį į gabalus. Kitaip gali kilti sunkumų su tarpusavio supratimu.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti