NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Išleistuvės

Išleistuvės

Išleistuvių vakaras: ką padovanoti mokytojui?

El.paštas Spausdinti PDF

Apie originalias ir banalias dovanas klasės auklėtojui išleistuvių proga. Daugelis mokytojų iš anksto daro užsakymą tėvams, kuriems atkrenta pasirinkimo rūpestis ir lieka tik galvos skausmas – kaip surinkti iš visų pinigus, kad jų užtektų viskam! Bet, kaip taisyklė, mus moko paprasti žmonės, kuriems nesvetima viskas kas žmogiška.

Jie irgi nori malonių netradicinių dovanų! Dovanų biudžetas paprastai limituotas kaip ir valstybės. Taigi pamėginsime netgi kai kurias „įprastas“ dovanas įteikti originaliai!

Nuotrauka atminčiai. Įprastai klasės auklėtojui dovanoja išleistuvių fotoalbumą – ir čia baigiasi kūrybingumas, o dar geriau didelę foto-delionę – tegul paskui kabinete grožisi. Bet nuotraukos turi būti aukštos kokybės! Geriau visiems nueiti į fotosaloną iš anksto pasirinkus koncepciją.

Dažnai nežinai, ko reikia buityje arba ko reikia mokytojui. Tada į pagalbą ateina dovanų čekiai. Gana patogus daiktas! Mokytojui tiesiog reikės ateiti į parduotuvę ir išsirinkti tai kas būtina.

Kaip teisingai švęsti išleistuvės

El.paštas Spausdinti PDF

Kiekvieno jaunuolio besimokančio mokykloje laukia išleistuvės. Vidurinėje mokykloje jos būna po 12 klasių.

  • Ar verta jo bijoti?
  • Kaip apsirengti?
  • Kam jų išvys reikia?
  • Ką daryti po to?

Patarimai išleistuvininkams.

Kaip rengtis? Pradėkime nuo to, kad išleistuvės – tai šventė ir rengtis reikia padoriai. Rūbai priklauso nuo to, ką ruošiatės ten veikti: būti pokylio karaliene ar prisigerti tualete kol niekas nemato, o vėliau nakvoti pas draugus, ar... apsieikime be „ar“, kiekvienas turi savo tikslą. Visgi neverta taupyti pinigų patraukliems rūbams. Jei mokotės šiuolaikinėje mokykloje, apsirenkite griežčiau, naudokite kontrastingas spalvas, kitaip renkitės daugmaž laisvai.

išleistuves

Tegul Jus įsimins geros išvaizdos, juk su daugeliu klasiokų ir mokytojų daugiau nesusitiksite. Pasiklausinėkite ankstesnių metų išleistuvininkų ir, žinoma, tėvais. Net jeigu jiems nesuprasti Jūsų mados, papildomas patarimas bus neprošal.