NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Gimtadieniai Vaikino gimtadienis

Vaikino gimtadienis

Dovana vaikinui 20, 25, 30 metų

El.paštas Spausdinti PDF

Dovana vaikinui 20, 25, 30 metų. Stipriosios lyties atstovai neskuba atsisveikinti su jaunystės pomėgiais, todėl viskas ankščiau išvardinta puikiai tiks ir jaunam vyrui švenčiančiam savo 20, 25 arba 30 gimtadienį.

originali dovana

 

Vaikinui, kuris be kompiuterių domisi dar kuo nors, galima padovanoti daiktus susijusius su juo hobiu, pavyzdžiui fotoaparato stovą arba meškerę. Bet reikia turėti omenyje, kad nesant tų pomėgių žinovu, galima įsigyti padirbtą arba nereikalingą daiktą.

Dovana vaikinui 12-16 metų.

El.paštas Spausdinti PDF

Ką padovanoti draugui gimtadienio proga. Rinktis dovaną vyrui kiek sudėtingiau, negu moteriai, bet ir čia egzistuoja daugybė variantų, sukelsiančių draugui nuoširdų džiaugsmą ir dėkingą rankos paspaudimą. Tobulas sprendimas – padovanoti draugui tai, kam jis nesiryžta išleisti asmeninius pinigus ar šeimos biudžeto lėšas.

dovana draugui

 

Dovana vaikinui 12-16 metų. 12-16 metų vaikinai, kaip taisyklė, domisi viskuo, kas susiję su kompiuteriais, jeigu judėti šia kryptimi, tai klaidos renkantis dovaną nebus. Tiks bet kas iš elektronikos skyriaus: MP3 arba video grotuvas, web kamera, optinė pelė, geros garso kolonėlės, išorinis kietasis diskas arba USB atmintinė. Jaunąjį žaidimų mėgėją 14-15 metų sužavės žaidimams skirtas vibruojantis kėdės apvalkalas, vairas, vairalazdė arba speciali pelė palengvinanti žaidimą.