NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Boso diena Dovanos viršininkui kaina arba kaip pasiekti pusiausvyrą.

Dovanos viršininkui kaina arba kaip pasiekti pusiausvyrą.

El.paštas Spausdinti PDF

Ką gi daryti mums „paprastiems mirtingiesiems“ kad ir „dovaną padovanoti ir Boso neįžeisti“? Kaip surasti „aukso vidurį“, pasiekti pusiausvyrą? Šmaikšti dovana – kaip Bosas reaguos į ją? O kaip Jūs manote, galima dovanoti Jūsų Bosui šmaikščias dovanas? Įdomu būtų atlikti apklausą šia tema...

boso diena švente

Mūsų nuomone – viskas priklauso nuo žmogaus ir galbūt šmaikšti dovana – būtent tai, ko reikia Jūsų Bosui šiuo metu! Bet kaip rodo psichologų tyrimai, žmonės, turintys verslą pasąmonėje siekia savo pasiekimų patvirtinimo. Prieš dovanodami Bosui šmaikščią dovaną pasverkite visus Už ir Prieš.

Paskutiniu metu tapo populiarūs šmaikštūs suvenyrai „būrėjai“ Boso nuotaikai atspėti. Tokios dovanos pavyzdys laikrodis-piramidė „šefas“ iš natūralaus akmens. Tokios dovanos pagalba Jūsų Bosas be žodžių galės pasakyti apie savo nuotaiką.

Originali dovana – gelbėjimosi ratas. Kuo galima pakeisti dovanos materialiąją vertę – žinoma originalumu! Kaip mes jau rašėm, mūsų katalogą sudaro originalios dovanos, gaminamos gamykliniu būdu (serijinės dovanos) ir vienetinės dovanos, kurios gaminamos pagal Jūsų reikalavimus. Taip pat dovanos personalizavimas, dovanai ypatingumo suteiks neįprasti linkėjimai, eilės - tai paprastas ir patikrintas būdas!

Kolektyvinė dovana viršininkui, VIP taisyklė. Žinoma visai kitas reikalas kai dovana įteikiama nuo bendradarbių kolektyvo. Tada „susimetus“ galima įsigyti VIP klasės dovaną. Kolektyvo įteikta tokia dovana ne bus vertinama, kaip įpareigojanti. Kalbant apie VIP dovanų naujoves verta pažymėti populiarius ir neseniai atsiradusius retro-telefonus, rašymo rinkinius.

dovana boso dienai

Bosas irgi žmogus! Pabaigai noriu parašyti, kad renkantis dovaną Bosui, prisiminkite, kad viršininkas – tai netik aukštas atlyginimas ir dovanos spalio 16-ąją, tai nervų gadinimas ir atsakomybė bei pasilikimai iki vėlumos darbe.

Pagalvokite, gal geriausia dovana Jūsų Bosui bus išvyka į ekstremalią žuklę arba į SPA saloną (jei Bosas – moteris). Tegul atsipalaiduoja, Boso ramybė – geriausia dovana jo pavaldiniams!

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti