NORIU ŠVĘSTI

www.noriusvesti.lt

You are here: Boso diena

Boso diena

Dovanos viršininkui kaina arba kaip pasiekti pusiausvyrą.

El.paštas Spausdinti PDF

Ką gi daryti mums „paprastiems mirtingiesiems“ kad ir „dovaną padovanoti ir Boso neįžeisti“? Kaip surasti „aukso vidurį“, pasiekti pusiausvyrą? Šmaikšti dovana – kaip Bosas reaguos į ją? O kaip Jūs manote, galima dovanoti Jūsų Bosui šmaikščias dovanas? Įdomu būtų atlikti apklausą šia tema...

boso diena švente

Mūsų nuomone – viskas priklauso nuo žmogaus ir galbūt šmaikšti dovana – būtent tai, ko reikia Jūsų Bosui šiuo metu! Bet kaip rodo psichologų tyrimai, žmonės, turintys verslą pasąmonėje siekia savo pasiekimų patvirtinimo. Prieš dovanodami Bosui šmaikščią dovaną pasverkite visus Už ir Prieš.

Paskutiniu metu tapo populiarūs šmaikštūs suvenyrai „būrėjai“ Boso nuotaikai atspėti. Tokios dovanos pavyzdys laikrodis-piramidė „šefas“ iš natūralaus akmens. Tokios dovanos pagalba Jūsų Bosas be žodžių galės pasakyti apie savo nuotaiką.

Originali dovana – gelbėjimosi ratas. Kuo galima pakeisti dovanos materialiąją vertę – žinoma originalumu! Kaip mes jau rašėm, mūsų katalogą sudaro originalios dovanos, gaminamos gamykliniu būdu (serijinės dovanos) ir vienetinės dovanos, kurios gaminamos pagal Jūsų reikalavimus. Taip pat dovanos personalizavimas, dovanai ypatingumo suteiks neįprasti linkėjimai, eilės - tai paprastas ir patikrintas būdas!

Boso diena

El.paštas Spausdinti PDF

Spalio 16 JAV ir Kanadoje, o taip pat keliuose kitose pasaulio šalyse švenčiama Boso (šefo) diena.

Boso diena. Ši diena skirta visiems vadovams: nuo mažų brigadų viršininkų iki šalių prezidentų arba tarptautinių organizacijų vadovų. Laikoma, kad šventė atsirado JAV. Mintis švęsti Boso dieną priklauso Patricijai Bays Haroski iš Čikagos.

boso diena

1958 metais ji pareiškė būtinybę švęsti šią dieną ir šventė buvo užregistruota JAV Prekybos rūmuose. Vėliau 1962 metais apie Boso dieną išgirdo Ilinojaus valstijos gubernatorius ir šventė gavo oficialų statusą.